Buslav prezentuje ‘Świt’
Buslav prezentuje ‘Świt’

Buslav prezentuje ‘Świt’

Published

Na oficjalnym kanale youtube Buslava dostępny jest już odsłuch kolejnego singla promującego jego debiutancki album zatytułowany ‘Buslav’, utwór ‘Świt’ odsłuchać można pod adresem:
Buslav - Świt

Buslav - Świt

Wydany 7 października minionego roku imienny album Buslava spotkał się z pozytywnym odbiorem i  recenzjami oraz został nominowany do Fryderyka 2017 w kategoriach DEBIUT ROKU oraz ALBUM ROKU POP.

Buslav - multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny (m.in. członek house-bandu Cheryl Pepsii Riley w Vilage Underground w NYC) postanowił wydać swój pierwszy album solowy. Prostota formy prowadzi tu bezpośrednio do istoty poruszanych treści. Buslav to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach – ujętych w dźwięk.

Buslav.jpg
Debiutancki album Buslava jest wciąż dostępny pod adresem: https://wmg.lnk.to/Buslav2017.

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

mn_busłav_22.03.162050.jpg

image | 517 KB

Download
Buslav.jpg

image | 242 KB

Download

Piotr Zioła z Fryderykiem za fonograficzny debiut roku!

Podczas wczorajszej gali rozdania nagród Fryderyk 2017 zwycięzcą w kategorii FONOGRAFICZNY DEBIUT ROKU został Piotr Zioła za wydany 22 kwietnia 2016 roku album ‘Revolving Door’. Pomimo młodego wieku Artysta zaskakuje dojrzałym wokalem, nieprzeciętną wrażliwością i stylem. Mocno inspirują go lata 50. i 60.